Към съдържанието

Ако имаш нужда от уебсайт или онлайн магазин, от оптимизация за търсачки и реклама в интернет, поръчай своя уебсайт и seo оптимизация от Devseon.

Снимка
- - - - -

Полезни линкове

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 Svetlio

Svetlio

Administrator

• Administrators
  • 638 Мнения:
  • Locationm

Публикувано 09 ноември 2008 - 01:17

На български:

Блогове:

Креативен.ком - Блогът за онлайн бизнес (има полезни статии за freelance работата)

Freelancer-job blog - Личен блог на български фрийлансър

Freelance Blog

Freelance Blog

На английски:
Freelanceswitch - Съвети за фрийлансъри

CSSmania - Примерни портфолиа

Ако сте попадали на интересни материали по темата, може да ги споделите тук.

Светослав Стоянов в Google+. Изработка на сайт и SEO оптимизация от Devseon.

#2 Brilqntin

Brilqntin

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 207 Мнения:
  • Locationf

Публикувано 12 май 2011 - 02:12

аз да добавя още 2-3 блога:

единият е моят :rolleyes: - Freelance Tips - старая се да публикувам статии с практическа насоченост, НЕ публикувам преводни статии, а систематизирам собствения си опит в чуждестранние сайтове с фрийланс проекти.

другият е на една колежка фрийлансърка, която се занимава с писане и в такава насока са и статиите й - Свободна практика - практически съвети за фрийланс по принцип - с чужди и родни клиенти, трикове от ежедневния живот и т.н.

Yalanceсъщо може да е полезен на някого, струва ми се че неговата насоченост е строго към БГ пазара...

и трите са на български - приятно четене ;)

#3 mihalkoff

mihalkoff

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 01 юли 2012 - 08:02

Здравейте! За хората, които искат да се научат да си правят сами сайтове, какъвто съм и аз :), мога да предложа безплатните online уроци на Телерик академията. Аз самият в момента ги карам и съм много доволен, защото се научават много съвременни подходи за създаване на уеб сайт, а и всичко се обяснява подробно, така че който си няма никаква идея от HTML 5, CSS, Javascript в края на курса и от сън да го събудиш ще може да ти направи сайт :)

#4 Itchy

Itchy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2012 - 01:59

@mihalkoff, това е нещо много полезно за мен, при това го научавам точно навреме! Благодаря за линка. Вече се записах за онлайн курса по основи на HTML.

@Brilqntin, въщност всичко започна вчера от твоя блог. Но толкова много неща изчетох, че вече не помня как точно попаднах там. Е, мога да си прегледам историята на посещенията из нета, но предпочитам да вървя напред. А и ще трябва да "смеля" и систематизирам изчетеното на един дъх :-).

#5 Svetlio

Svetlio

Administrator

• Administrators
  • 638 Мнения:
  • Locationm

Публикувано 13 октомври 2012 - 08:03

Ей такива хора искам да виждам! ;) Продължавай напред и ако може да помагаме с нещо насреща сме!

Светослав Стоянов в Google+. Изработка на сайт и SEO оптимизация от Devseon.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни